Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось засідання 32 сесії районної ради. З метою запобігання можливому поширенню коронавірусної інфекції, робота сесії проходила без допуску сторонніх осіб, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Дем’янчука, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, доповідаючих по питаннях порядку денного сесії та працівників виконавчого апарату районної ради.

В ході роботи пленарного засідання депутати прийняли звернення Рогатинської районної ради до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо збереження об’єктів культурної спадщини, оскільки в Рогатинському районі знаходиться чимало унікальних об’єктів культурної спадщини, окремі з яких потребують першочергового проведення ремонтно-реставраційних робіт.

Крім того, депутати взяли до уваги звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік та затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік, а також внесли доповнення до переліку заходів комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Рогатинському районі на період 2016-2020 років та затвердили в новій редакції заходи районної комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки. Було також змінено термін реалізації районної програми здійснення Рогатинською районною радою фінансової підтримки комунального підприємства «Розвиток Явче».

Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-й квартал 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік доповів начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Володимир Штогрин. Окремо було звернуто увагу на стан виплати заробітної плати працівникам галузей освіти та медицини району, зокрема щодо великих сум, які підуть на виплату відпускних та матеріальних допомог в червні – липні, а також при вивільненні працівників в галузі освіти. “Можна ствердно сказати, що критичної ситуації з виплатою заробітної плати до кінця року не буде. Буде затримання виплат: приблизно 20 числа кожного місяця буде закриватися попередній місяць” – зазначив голова районної ради Роман Гринишин.

Також, депутатами було встановлено на 2020 рік кошторисну заробітну плату, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюється із залученням коштів районного бюджету, у розмірі 12000,00 грн. та розглянуто ряд питань, що стосувались майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

В ході роботи районні обранці задовільнили заяву про звільнення керівника комунального підприємства «Розвиток Явче» за власним бажанням та призначили нового керівника даного комунального підприємства. В результаті підрахунку голосів, питання дострокового припинення повноважень депутата Рогатинської ройонної ради Гоя Івана Івановича не набрало необхідної кількості та не було прийняте.

Всього на 32 сесії районної ради було розглянуто 18 питань порядку денного та прийнято 17 рішень.