У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля: історія та сучасність» – «Нам пора для України жить…»

Відбулася ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля: історія та сучасність» – «Нам пора для України жить…»

18 жовтня 2016 року в м. Рогатині, з ініціативи Львівського земляцтва братів – Рогатинців за сприяння Рогатинської районної ради та міської ради, відбулася ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля : історія та сучасність» – «Нам пора для України жить…», присвячена 160-річниці від дня народження та 100- річчя з дня смерті Івана Франка.
Відкрили учасники конференцію виконанням гімну України, а також прозвучала пісня на слова Івана Франка «Не пора…», у виконанні пластунів Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого під керівництвом Яреми Михайловича Зварчука. Від учасників конференції квіти до погруддя Івана Франка у м. Рогатині поклали пластуни Роман Пилипів та Тетяна Дзера.
Благословили роботу конференції  о. Дмитро Бігун та о. Володимир Гривнак. Із вітальною промовою до учасників конференції звернулись представники місцевої влади: заступник голови районної ради Олег Вовкун, перший заступник голови РДА  Степан Демчишин,  секретар міської ради Галина Богун. Від Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти вітала учасників конференції завідувач лабораторії суспільно – гуманітарних дисциплін Наталія Уманців.
«Іван Франко і Опілля» – така тема вступного слова на конференції депутата районної ради сьомого скликання Світлани Багрій.
В конференції взяли участь представники професорсько-викладацького складу Львівських, Івано-Франківських, Тернопільських вишів, зокрема: Степан Гелей – доктор історичних наук, професор історії, проректор торгово-економічного університету, Михайло Гнатюк – доктор філології, професор ЛНУ ім. Івана Франка, Роман Кирчів – доктор історичних наук, професор інституту народознавства НАН України, Степан Кузик – професор кафедри соціології та економічної географії ЛНУ ім. Івана Франка, Роман Голод – доктор філологічних наук професор, декан факультету філології ДВНЗ Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Марія Федунь – доктор філологічних наук, професор кафедри педагогіки і психології ІППО, а також працівники музеїв Галича та Бережан. Рогатинців представляли: Віра Мединська – заслужений вчитель України та Ганна Бордун – учениця 11 класу Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого.
У роботі конференції взяли участь письменники: Зиновій Легкий, Роман Коритко та отець Орест Смицнюк. Вів програму ІV Регіональної конференції –Ярослав Польовий, краєзнавець, член управи Львівського земляцтва братів – Рогатинців.