Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася координаційна зустріч керівництва району з учасниками АТО

Відбулася координаційна зустріч керівництва району з учасниками АТО

20 квітня в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося координаційна зустріч керівництва району з учасниками АТО, представниками волонтерських та громадських організацій  з питань створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції з  Рогатинщини.
Участь у зустрічі взяли: голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста, голова районної ради Роман Гринишин, керівник Центру забезпечення військових Вікторія Тимків, керівник громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Хандога, голова районної «Спілки офіцерів» Іван Верешко, представники громадської організації «Народне ополчення Рогатинщини», громадської організація Української спілки ветеранів Афганістану, керівники профільних управлінь та відділів райдержадміністрації.
Мета зустрічі – створення Центру допомоги учасникам АТО та обрання його членів та керівництва.
За результатами проведених консультацій,  підтримано кандидатуру Тимків Вікторії на посаду керівника Центру допомоги учасникам АТО, координаторами Центру обрано Івана Верешка, голову районної «Спілки офіцерів» та Андрія Рибія,, голову районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
Для роботи Центру заплановано виділити окреме приміщення та забезпечити його оргтехнікою. Крім цього в Рогатинському районному Центрі зайнятості буде виділено кабінет де спеціалісти-психологи надаватимуть психологічну допомогу учасникам АТО.
Створення такого Центру дасть можливість координації дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району, волонтерських та громадських організацій, які надають допомогу учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям.

Основними пріорітетами роботи Центру стануть:

· сприяння в межах наданих повноважень в отриманні документів, необхідних для надання статусу учасника бойових дій;
· організація надання медичної та психологічної допомоги;
· організація транспортування осіб, які не можуть пересуватися самостійно або потребують постійного догляду;
· надання консультативної допомоги в працевлаштуванні;
· надання консультативної допомоги в розв’язанні нагальних соціально-побутових проблем;
· сприяння в одержанні земельних ділянок в межах допомоги наданих повноважень;
· сприяння в отриманні матеріальної допомоги усасникам АТО
Також учасниками зустрічі обговорено питання співпраці новоствореного Центру з Букачівецькою міською лікарнею,  де проходять реабілітацію учасники АТО. На сьогоднішній день лікарня немає статусу – центру надання медичної допомоги учасникам АТО, тому прийнято рішення звернутися до керівництва області про підтримку  надання лікарні відповідного статусу.
На завершення зустрічі голова райдержадміністарії Надія Цимбаліста зазначила: «Сьогодні ми намагаємося максимально охопити учасників Антитерористичної операції та членів їх родин соціальними послугами і пільгами. Створення даного Центру дозволить військовослужбовцям, які брали безпосередню участь в Антитерористичній операції, отримувати пільги та послуги. Серед них – психологічна допомога, безкоштовне санаторно-курортне лікування, соціальна адаптація, отримання освіти чи професійного навчання, працевлаштування, щорічна разова допомога. Запевняю,  що кожне питання порушене Вами, не залишиться без уваги влади та реагування».

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#