Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася нарада по проведенні мобілізації в Рогатинському районі

Відбулася нарада по проведенні мобілізації в Рогатинському районі

Сьогодні, 23 лютого 2015 року, в залі засідань адмінбудинку відбулась чергова нарада щодо проведення мобілізації в Рогатинському районі. На нараді, під керівництвом заступника керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Іваника, за участю заступника військового комісара Галицько-Рогатинського військового комісаріату, підполковника Станіслава Бойченка, прокурора району Олега Сепика, начальника РВ УМВС Ігоря Лабаня, міського, селищного, сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій району було обговорено проблемні питання проведення призову громадян на території Рогатинського району.
Зокрема, обговорювалися питання про оповіщення та вручення повісток військовозобов’язаним громадянам, а також про взаємодію військового комісаріату з органами влади, органами місцевого самоврядування, з представниками правоохоронних органів, з керівниками підприємств, установ, організацій району для своєчасного оповіщення і прибуття громадян на медичну комісію.