Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася нарада щодо оплати праці викладачам школи мистецтв ім.Б.Кудрика

Відбулася нарада щодо оплати праці викладачам школи мистецтв ім.Б.Кудрика

В актовому залі школи мистецтв імені Бориса Кудрика за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука, голови районної ради Романа Гринишина, начальника фінансового відділу райдержадміністрації Володимира Штогрина відбулася нарада щодо оплати в повному обсязі заробітної плати за травень працівникам даного закладу.

На час карантину викладачі школи мистецтв імені Бориса Кудрика отримували 2/4 від своєї основної заробітної плати.

За сприяння першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука та голови районної ради Романа Гринишина віднайдено можливість отримання працівниками даного закладу заробітної плати за травень в повному обсязі.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua