У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Днями відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста  району. На засіданні членами постійної комісії було розглянуто наступні питання:
1. Про лист Галицько-Рогатинського об’єднаного районного військового комісаріату від 30.07.2015 р. № 2024 та Рогатинської районної державної адміністрації від 30.07.2015 № 407/01-06/06 про виділення приміщення для створення військового комісаріату та призовної комісії.
2. Про подання Рогатинської центральній районній лікарні від 24.07.2015 р. № 11-13/428 про надання дозволу на оренду приміщення.
В ході обговорення було вирішено скасувати рішення, яке було прийняте на попередньому засіданні постійної комісії, про надання дозволу на виділення приміщення за адресою місто Рогатин, вул. Шашкевича, 19 для створення військового комісаріату та призовної комісії. В свою чергу присутні запропонували надати дозвіл на виділення приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке розміщене за адресою місто Рогатин, вул. І.Франка, 4 для розміщення новоствореного військового комісаріату.
Члени комісії також надали дозвіл Рогатинській центральній районній лікарні на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, а саме частину першого поверху нежитлового приміщення Рогатинської центральної районної лікарні і знаходиться за адресою: м. Рогатин, вул. Чорновола, буд.9. Мета використання – для  здійснення медичної підготовки водіїв та кандидатів у водіїв транспортних засобів.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова та заступник голови районної державної адміністрації Надія Цимбаліста і Микола Басараб.