Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось ІІ пленарне засідання 24 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось ІІ пленарне засідання 24 сесії Рогатинської районної ради

Сьогодні 03 березня 2014 року відбулось ІІ пленарне засідання 24 сесії районної ради, на якому депутати ухвалили звернення з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні. На цьому ж пленарному засіданні депутати вирішили повернутись до розгляду питання щодо висловлення недовіри голові районної державної адміністрації Й.А. Нижнику.  Відповідно до результатів таємного голосування (54 – «за», 8 – «проти», 10 – «утрималось») депутатський корпус таки висловив недовіру голові райдержадміністрації.
Опісля на сесії відбулась процедура обрання заступника голови районної ради. Виходячи з узгодженої позиції, яка була напрацьована на президії районної ради, голова райради Володимир Штогрин вніс на цю посаду кандидатуру Тараса Саса, проте вона не набрала необхідної кількості голосів. Не підтримали депутати достатньою кількістю голосів і кандидатури Олега Вовкуна – голову фракції «Батьківщина». Як результат, обрання заступника голови районної ради перенесли на наступну сесію.
Депутати без обговорення ухвалили рішення щодо низки інших питань порядку денного, розгляд декількох з них перенесли на чергову сесію.

IMG_1173IMG_1176