Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось ІІ пленарне засідання другої сесії Рогатинської районної ради VII скликання

Відбулось ІІ пленарне засідання другої сесії Рогатинської районної ради VII скликання

Сьогодні, 14 січня 2016 року, у залі засідань адмінбудинку, під головуванням заступника голови районної ради Олега Вовкуна, відбулось ІІ пленарне засідання другої сесії Рогатинської районної ради VII скликання. В її роботі взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, її заступники, представники прокуратури та суду району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного присутніх із святом Святого Василія Великого привітали вихованці районної школи естетичного виховання учнів.
На ІІ пленарному засіданні другої сесії районної ради по питаннях «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» доповідала начальник фінансового управління  районної державної адміністрації Марія Ощипок. В ході обговорення присутні затвердили ряд районних програм на 2016-2020 роки, прийняли звернення до депутатів Івано-Франківської обласної ради по питанню передачі на фінансування з обласного бюджету Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Депутатами також було внесено зміни до регламенту Рогатинської районної ради сьомого скликання, прийнято положення про помічників-консультантів депутата районної ради, а також затверджено розпорядження голови районної ради, виданих у міжсесійний період.