Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось перше засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Відбулось перше засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

1 грудня 2015 року, за участю голови районної ради Романа Гринишина, його заступника Олега Вовкуна та заступника керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Іваника, свою роботу в сьомому скликанні розпочала постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного  розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
На розгляд депутатів було запропоновано 5 питань порядку денного.
В ході обговорення членами комісії було обрано Володимира Кузика заступником голови постійної комісії, а Вікторію Тимків – її секретарем.
Депутатами був розглянутий лист Рогатинської міської ради стосовно надання в користування будинку за адресою: м. Рогатин, вул. Шевченка, 77 (колишній Будинок вчителя) для потреб громади міста та парафіян церкви Юрія Переможця. В результаті обговорення члени постійної комісії роз’яснили представникам церковної громади шляхи вирішення даного питання, які будуть їм надані додатково у письмовій формі.
Члени комісії також надали дозвіл на заміну пічного опалення на газові конвектори в адмінбудинку Територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Рогатинського району Івано-Франківської області.
По питанню «Про проект комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Рогатинському районі на 2016-2020 роки» доповідав начальник Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Богдан Грабовецький. Депутатами було внесено ряд пропозицій щодо покращення роботи районної служби надзвичайних ситуацій, погоджено проект рішення по даному питанню та вирішено винести на затвердження чергової сесії районної ради проект вищезазначеної Програми.