На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось перше засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Відбулось перше засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

1 грудня 2015 року, за участю голови районної ради Романа Гринишина, його заступника Олега Вовкуна та заступника керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Іваника, свою роботу в сьомому скликанні розпочала постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного  розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
На розгляд депутатів було запропоновано 5 питань порядку денного.
В ході обговорення членами комісії було обрано Володимира Кузика заступником голови постійної комісії, а Вікторію Тимків – її секретарем.
Депутатами був розглянутий лист Рогатинської міської ради стосовно надання в користування будинку за адресою: м. Рогатин, вул. Шевченка, 77 (колишній Будинок вчителя) для потреб громади міста та парафіян церкви Юрія Переможця. В результаті обговорення члени постійної комісії роз’яснили представникам церковної громади шляхи вирішення даного питання, які будуть їм надані додатково у письмовій формі.
Члени комісії також надали дозвіл на заміну пічного опалення на газові конвектори в адмінбудинку Територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Рогатинського району Івано-Франківської області.
По питанню «Про проект комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Рогатинському районі на 2016-2020 роки» доповідав начальник Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Богдан Грабовецький. Депутатами було внесено ряд пропозицій щодо покращення роботи районної служби надзвичайних ситуацій, погоджено проект рішення по даному питанню та вирішено винести на затвердження чергової сесії районної ради проект вищезазначеної Програми.