Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось спільне засідання двох постійних комісій районної ради

Відбулось спільне засідання двох постійних комісій районної ради

17 вересня 2015 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти та молодіжної політики і з питань культури, національного, духовного відродження та ЗМІ. В роботі комісій взяли участь заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, начальник відділу освіти РДА Василь Трач, начальник відділу культури РДА Ольга Рибій, директор Липівської ЗОШ І-ІІ ст. Віра Вовчок.
Членами постійної комісії були обговорені та винесені на розгляд 31 сесії районної ради питання «Про затвердження мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на 2015-2016 навчальний рік» та «Про погодження кандидатури на посаду директора Рогатинської центральної бібліотечної системи». Також в ході обговорення, у зв’язку із реорганізацією Липівської ЗОШ у навчально-виховний комплекс, депутати зняли з розгляду чергової сесії районної ради питання «Про присвоєння Липівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів імені Стефана Качали».