Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

 28 листопада 2019 відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку і з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, під головуванням заступника  голови районної ради Олега Вовкуна, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Мороховської.

Свою роботу спільне засідання побудувало на розгляді питань, які на даний час напрацьовані виконавчим апаратом районної ради та пропонуються до розгляду на 27 та 28 сесій районної ради.

Про звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2019 року доповідав Володимир Штогрин – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, який зупинився на основних економічних показниках розвитку району. 

На 28 сесії районної ради будуть розглядатись питання «Про інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району за 9 місяців 2019 року» та «Про інформацію Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинського району за 10 місяців 2019 року».  Василь Тринів – прокурор Рогатинського відділу Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області  та Іван Селецький – т.в.о. заступника начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області зупинились на найважливіших проблемах, які потребують першочергового вирішення, задля зменшення вчинення кримінальних правопорушень. Увагу було акцентовано на необхідності встановлення відеокамер в місті Рогатині, особливо на вулицях масиву «Червона гора», де останнім часом систематично скоюються крадіжки з приватних помешкань та в селах району, хоча б на в’їздах і виїздах з населених пунктів, що суттєво допомогло б правоохоронним органам у розкритті злочинів. Депутати районної ради погодились з необхідністю встановлення відеонагляду, оскільки безпеку весь світ сьогодні ставить на перше місце. Члени комісій рекомендували переглянути зміст районної комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки, звернувши особливу увагу на заходи, що стосуються безпеки та рекомендували керівництву Рогатинського відділення поліції зустрітися з кожним сільським головою по питаннях спроможності закупівлі відеокамер органами місцевого самоврядування.

В ході засідання депутати розглянули ряд майнових питань, що стосувались продовжень термінів дії договорів оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Уляна Верб’яна проінформувала членів комісій про періодичне відстеження регуляторного акту – рішення  двадцять сьомої сесії Рогатинської районної ради шостого скликання від 25 вересня 2014 року № 370-27/2014 «Про нову редакцію положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району».

Начальник відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології РДА Володимир Шечук ознайомив присутніх з заходами Програми розвитку цивільного захисту Рогатинського району на 2020 рік, яку пропонується затвердити на сесії районної ради, оскільки термін діючої програми завершується в цьому році. В планах є проведення ремонтних робіт споруд цивільного захисту, облаштування умов доступу до захисних споруд осіб з інвалідністю, створення запасу паливно-мастильних матеріалів, з метою розчистки доріг, гасіння торфу та ін. Звернуто увагу на систему оповіщення в місті Рогатині, оскільки встановлені на приміщенні пошти два динаміки не охоплюють всю територію міста.

Крім цього, депутати ознайомились з проектами рішень, які виносяться на розгляд 27 та 28 сесій районної ради.