Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, голова районної державної адміністрації Петро Білінський та його заступники, голова районного суду Руслан Могила, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком пленарного засідання голова районної ради представив присутнім новопризначеного головного лікаря Рогатинської центральної районної лікарні Тараса Бандуру та побажав йому плідної праці в покращенні рівня медичного обслуговування населення району.
Розгляд питань порядку денного розпочався із інформації начальника відділу освіти районної державної адміністрації щодо призупинення функціонування Яглуської ЗОШ І ступеня. В ході повторного обговорення даного питання та враховуючи бажання батьків, діти яких мають намір навчатись у Яглуській школі, сесія районної ради підтримала рішення Дичківської сільської ради та не призупинила діяльності вищезазначеного навчального закладу.
В ході пленарного засідання, депутатами було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, а також прийнято рішення щодо співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
Присутніх в залі щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району інформував прокурор Рогатинського відділу Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області Василь Тринів.
В ході засідання 13 сесії районної ради було затверджено положення щодо порядку призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, засновниками або співзасновниками яких є районна рада, відповідно до якого, призначення та звільнення керівників комунальних підприємств буде відбуватись виключно за рішенням районної ради,  а кандидатури на посади керівників установ та закладів будуть лише  погоджуватись на сесії районної ради. Депутатами також було внесено доповнення до районної програми підтримки та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району на 2016-2021 роки та заслухано інформацію начальника відділу культури районної державної адміністрації про хід виконання районної програми «Культура Опілля» на 2013-2017 роки.
Дискусії виникли при обговоренні питання, що стосувалось дострокового звіту керівника комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» Скробач Л.І. за результатами фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2017 року, проте після тривалого його обговорення, присутніми було одноголосно прийнято рішення щодо вжиття ряду заходів, які покращили б ситуацію в даному комунальному підприємстві.
Також на сесії районної ради було затверджено ряд технічних документацій по розрахунку нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів району, що в свою чергу в майбутньому дасть можливість збільшення надходжень до бюджетів місцевих рад району.
Депутатами було підтримано звернення Богородчанської районної ради щодо скасування депутатської недоторканості, затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період, а також, після тривалого обговорення, не підтримано передачу в державну власність частини будівлі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району за адресою: м. Рогатин, вул. Галицька, 40.