Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні в Рогатині вшанували пам’ять юних героїв Крут, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими …

В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 15 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 15 сесії Рогатинської районної ради

Вчора, 1 березня 2018 року, під головуванням Романа Гринишина, за участі депутатів Івано-Франківської обласної ради Ігоря Триніва та Богдана Дідика, голови районної державної адміністрації Петра Білінського, його заступника, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, відбулось чергове, вже п’ятнадцяте, засідання сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання.
Відповідно до розпорядження голови районної ради, на розгляд депутатів було винесено 10 питань порядку денного, проте в ході підготовки матеріалів до сесії, депутатами було додатково  включено ще 13 питань та змінено порядок їх розгляду.
Засіданні сесії передували засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного, що в свою чергу привело до злагодженої та плідної роботи депутатського корпусу вже безпосередньо у сесійній залі.
Робота сесії розпочалась із розгляду бюджетних питань. Депутати заслухали звіт в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Ковальчук щодо виконання районного бюджету за 2017 рік, а також проголосували за внесення змін як до поточного районного бюджету, так і до бюджету на 2017 рік.
Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району за 2017 рік, рішень ради із зазначених питань та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень прозвітував голова районної державної адміністрації Петро Білінський.
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік, а також заслухано інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Володимира Штогрина про виконання аналогічної програми в 2017 році.
В ході роботи сесії присутні заслухали звіт завідуючої комунальним підприємством «Рогатинська центральна районна аптека № 47» Л.І. Скробач, інформацію щодо роботи Галицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, внесли доповнення до ряду районних програм.
Одностайними були депутати і при прийнятті рішень, щодо створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження першочергових заходів щодо забезпечення роботи комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр медико-санітарної допомоги».
Депутатами було розглянуто ряд майнових питань, а також прийнято три звернення, що стосувались вирішення питань додаткового фінансування галузей освіти та охорони здоров’я, підтримки законопроекту № 7403-2, а також підтримання звернення Івано-Франківської обласної ради щодо прийняття у Республіці Польща закону про Інститут національної пам’яті.
В свою чергу, питання порядку денного сесії «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради І.І. Гоя» та «Про передачу в державну власність частини нежитлової будівлі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району за адресою: м. Рогатин, вул. Галицька, 40» не набрали відповідної кількості голосів депутатів, і як результат – рішення по даних питаннях були не прийняті.