На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 31 сесії районної ради

Відбулось засідання 31 сесії районної ради

Сьогодні, 24 вересня 2015 року, під головуванням Володимира Штогрина, в залі засідань адмінбудинку, відбулась 31 сесія районної ради. У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та її заступники, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Засідання сесії районної ради розпочалось із виконання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять покійного депутата районної ради, члена постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Марії Піщальник.
Перед розглядом питань порядку денного виступив заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук з інформацією про право, гарантоване державою, на отримання правової допомоги.
Розгляд питань порядку денного розпочалось із ухвалення рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії Василя Попадюка про визнання повноважень депутатів Рогатинської районної ради шостого скликання Романа Ошитка та Степана Чубатого.
На засіданні сесії було заслухано звіт першого заступника голови районної державної адміністрації Степана Демчишина щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-е півріччя 2015 року.
По питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-е півріччя 2015 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Ощипок.
Депутатами було погоджено кандидатуру Ірини Худич на посаду директора Рогатинської центральної бібліотечної системи та розглянуто ряд майнових питань. Також було затверджено мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на 2015-2016 навчальний рік і список присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області та ін.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 31 сесії районної ради, прийнятті відповідні рішення.