Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 31 сесії районної ради

Відбулось засідання 31 сесії районної ради

Сьогодні, 24 вересня 2015 року, під головуванням Володимира Штогрина, в залі засідань адмінбудинку, відбулась 31 сесія районної ради. У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та її заступники, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Засідання сесії районної ради розпочалось із виконання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять покійного депутата районної ради, члена постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Марії Піщальник.
Перед розглядом питань порядку денного виступив заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук з інформацією про право, гарантоване державою, на отримання правової допомоги.
Розгляд питань порядку денного розпочалось із ухвалення рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії Василя Попадюка про визнання повноважень депутатів Рогатинської районної ради шостого скликання Романа Ошитка та Степана Чубатого.
На засіданні сесії було заслухано звіт першого заступника голови районної державної адміністрації Степана Демчишина щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-е півріччя 2015 року.
По питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-е півріччя 2015 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Ощипок.
Депутатами було погоджено кандидатуру Ірини Худич на посаду директора Рогатинської центральної бібліотечної системи та розглянуто ряд майнових питань. Також було затверджено мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на 2015-2016 навчальний рік і список присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області та ін.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 31 сесії районної ради, прийнятті відповідні рішення.