Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 5 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання

Відбулось засідання 5 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження голови районної ради, 15 вересня 2016 року, відбулось засідання 5 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради від Рогатинського району Богдан Дідик, голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста, її заступник Степан Демчишин, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Робота сесії розпочалась із заслуховування звітів щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-е півріччя 2016 року та щодо виконання районного бюджету за І-е півріччя 2016 року.
Депутатами було внесено зміни до районного бюджету на 2016 рік та доповнення до районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням тридцятої сесії районної ради від 28.05.2015 р. № 421-30/2015.
Із інформацію про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинcького району за І-е півріччя 2016 року виступив в.о. начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Ігор Бирич.
В ході засідання присутні заслухали хід виконання районної програми «Діти України» на 2012 – 2016 роки, затвердженої рішенням 9 сесії районної ради VI скликання від 05.01.2012 року, затвердили мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на 2016-2017 навчальний рік та районну програму підтримки та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району на 2016-2021 роки.
Депутатами було розглянуто ряд питань, що стосуються оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах району.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 5 сесії прийнятті відповідні рішення.