Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 7 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 7 сесії Рогатинської районної ради

28 лютого 2017 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина та  заступника голови районної ради Олега Вовкуна, в залі засідань адмінбудинку відбулась 7 сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Демчишин, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Депутатами на сесії розглянуто цілий ряд актуальних та життєво важливих для району питань. Багато запитань та дискусій викликали питання: «Про стан ведення лісового господарства та ефективність використання лісосировинних ресурсів району», «Про інформацію начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинcького району за 2016 рік», «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік», «Про затвердження районної цільової програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2021 роки». В результаті обговорення вищевказаних питань внесено ряд змін в проекти рішень, які одноголосно прийняті депутатами.
Гостру дискусію в залі викликали питання розгляду звернень, напрацьованих депутатськими фракціями, виконавчим апаратом районної ради: «Про звернення районної ради щодо вирішення питань додаткового фінансування бюджетних галузей», «Про звернення районної ради щодо підтримки торгівельної блокади окупованих територій Донбасу». Крім того, депутати підтримали звернення Косівської районної ради про недопущення підвищення тарифів на електроенергію.
Вже вдруге, на сесії районної ради виникають запитання при затвердженні технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Але на даній сесії, заслухавши с/г товаровиробників та зваживши на пропозиції сільських голів щодо наповнення місцевих бюджетів, депутатами прийняті всі рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.