Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання 8 сесії районної ради

Відбулось засідання 8 сесії районної ради

Сьогодні, 6 квітня 2017 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулось засідання 8 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, заступник голови районної ради Олег Вовкун, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Розгляд питань порядку денного розпочався із внесення доповнення до районної програми «Сільські дороги» Рогатинського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням  другої сесії районної ради від 14 січня 2016 року № 47-2/2016. По питанню щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок.
Депутатами було прийнято до відома хід виконання програми земельної реформи в Рогатинському районі, затвердженої рішенням 9 сесії районної ради від 05.01.2012 року № 139-9/2012, а також внесено доповнення до регламенту Рогатинської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням першої сесії районної ради від 26 листопада 2015 року № 10-1/2015.
В ході засідання 8 сесії районної ради депутати прийняли звернення щодо неприпустимості введення тарифів для населення за транспортування природного газу, а також щодо дотримання порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно.
Присутніми було прийнято рішення щодо впорядкування переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району, затверджено список присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області та розпорядження голови районної ради Р.Д. Гринишина, виданих у міжсесійний період.