Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання колегії Рогатинської районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії Рогатинської районної державної адміністрації

25 листопада 2014 року, під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Паньківського, відбулось засідання колегії Рогатинської районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови райдержадміністрації Олена Мороховська, голови місцевих ради району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники галузі культури, ЗМІ району.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції на сході країни.
З докладною інформацією про стан виплати заробітної плати підприємствами, установами та організаціями району виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Ошитко
За словами Романа Степановича питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на постійному контролі в райдержадміністрації. Так  станом на 01.11.2014 року проведено  5  засідань  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати  (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  на яких  заслухано пояснення 10 керівників підприємств – боржників. За результатами засідання комісії погашено 302,6 тис.грн.
Напрацьовано механізм роботи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення. За період січень-жовтень  2014 року обстежено 54  суб’єкти  господарської діяльності.  Виявлено 73  працівники, які працювали без оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи легалізовано заробітної плати на суму   61500,62 грн. Робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення  станом на 01.11.2014  року проведено 11 засідань на яких заслухано 100 СГД, у яких за даними ДПІ у Рогатинському районі  заробітна плата окремим працівникам нараховувалась нижче розміру мінімальної заробітної плати.
Про діяльність відділу культури райдержадміністрації по розвитку культурно-просвітницької роботи в районі та залученню альтернативних джерел фінансування закладів культури району доповіла начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, яка провела аналіз діяльності клубних та бібліотечних установ району. Разом з тим, є  чимало проблем, які заважають належному функціонуванню закладів культури, здійсненню культурно-просвітницької діяльності. Зокрема, це  те, що в бюджеті району відсутні  кошти на проведення ремонтів приміщень, придбання апаратури, музичних інструментів, сценічних костюмів, театральних крісел. Серйозною проблемою є відсутність опалення установ культури у зимовий період, особливо тих, які розміщені в типових приміщеннях. Було розглянуте питання реконструкції даху в районному будинку культури, а також внесено свої пропозиції для покращення стану закладів культури на наступний рік
На завершення засідання колегії присутні заслухали інформацією завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Надії Тучак про надання допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО та членам їх сімей.
По закінченню засідання були внесені пропозиції та доповнення до виступів доповідачів і надані відповідні доручення.

Джерало: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#