Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Днями відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, в роботі якої взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Галина Томашівська, головний лікар Рогатинської ЦРЛ Іван Маслянко, директор Рогатиського районного центру зайнятості, Петро Числяк, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Роман Ошитко.
Комісією розглянуто та задоволено 11 заяв учасників антитерористичної операції, подій на Майдані або членів їх сімей щодо виділення матеріальної допомоги в сумі 1000 грн. з депутатського фонду голови районної ради. Також було розглянуто питання цільового та ефективного використання бюджетних коштів на дофінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та роботу районного центру зайнятості спільно з місцевими радами про організацію оплачуваних громадських робіт. Було привернуто увагу головного лікаря ЦРЛ щодо своєчасної оплати коштів Рогатинському міжрайонному структурному підрозділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» за проведення діагностичних бактеріологічних досліджень.  Засновано премію ім. М. Галущинського – першого директора Рогатинської гімназії, кращим педагогам району. Доручено відділу освіти райдержадміністрації розробити положення про виплату даної премії та подати на затвердження чергової сесії районної ради. Також виділено кошти з депутатського фонду голови районної ради для підписки газети «Голос Опілля» всім учасникам бойових дій з Рогатинського району в зоні АТО. Розглянуто ряд бюджетних запитів на 2015 та направлено їх для розгляду на засіданні робочої групи при райдержадміністрації з формування районного бюджету на 2015 рік. Ще раз наголошено на проведені зустрічі керівників району з педагогічними та медичними працівниками щодо виплати коштів за оплату праці в 2014 році.

Протокол засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів можна переглянути ТУТ