Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

8 грудня 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. В порядку денному було питання «Про районний бюджет на 2015 рік». Розглянувши проект районного бюджету на 2015 рік постійна комісія прийняла наступний висновок та рекомендації:

  1. Схвалити проект районного бюджету на 2015 рік та винести його на затвердження 29 сесії районної ради.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.С. Ощипок) в межах поточного бюджетного періоду отримувати короткострокові позики та за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та фінансів здійснювати на конкурсних засадах здійснювати розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозити відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, з подальшим їх поверненням до кінця бюджетного періоду.
  3. Районній держаній адміністрації, її відділам та управлінням, органам місцевого самоврядування в 2015 році звернути особливу увагу на участь у різних проектах по залученню коштів на соціально-економічний розвиток населених пунктів, залучення інвестицій в економіку району.
  4. Районній держаній адміністрації передбачити в заходах програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік виготовлення правовстановлюючих документів на майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та на земельні ділянки, на яких розміщене дане майно, і реєстр речових прав на нерухоме майно.
  5. Головним розпорядникам коштів районного бюджету розробити заходи по економії бюджетних коштів.
  6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити збільшення доходів для зміцнення матеріальної бази СДЮСШОР.

З протоколом засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів  можна ознайомитись ТУТ