У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

8 грудня 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. В порядку денному було питання «Про районний бюджет на 2015 рік». Розглянувши проект районного бюджету на 2015 рік постійна комісія прийняла наступний висновок та рекомендації:

  1. Схвалити проект районного бюджету на 2015 рік та винести його на затвердження 29 сесії районної ради.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.С. Ощипок) в межах поточного бюджетного періоду отримувати короткострокові позики та за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та фінансів здійснювати на конкурсних засадах здійснювати розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозити відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, з подальшим їх поверненням до кінця бюджетного періоду.
  3. Районній держаній адміністрації, її відділам та управлінням, органам місцевого самоврядування в 2015 році звернути особливу увагу на участь у різних проектах по залученню коштів на соціально-економічний розвиток населених пунктів, залучення інвестицій в економіку району.
  4. Районній держаній адміністрації передбачити в заходах програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік виготовлення правовстановлюючих документів на майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та на земельні ділянки, на яких розміщене дане майно, і реєстр речових прав на нерухоме майно.
  5. Головним розпорядникам коштів районного бюджету розробити заходи по економії бюджетних коштів.
  6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити збільшення доходів для зміцнення матеріальної бази СДЮСШОР.

З протоколом засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів  можна ознайомитись ТУТ