Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Цього тижня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. В його роботі взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, начальник фінансового управління РДА Марія Ощипок, начальник відділу освіти РДА Василь Трач, начальник управління соціального захисту населення РДА Роман Ошитко та директор Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Роскош.
Членами постійної комісії було заслухано звіт щодо виконання районного бюджету за І-ий квартал 2015 року, розглянуто та погоджено пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Під час засідання також були розглянуті ряд листів, які надійшли до виконавчого апарату районної ради та виділено 10 тис.грн. із вільного залишку коштів районного бюджету, який склався станом на 01.01.2015 року, для співфінансування по Програмі соціального захисту підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики бездоглядності та безпритульності серед неповнолітніх на 2013-2016 роки на придбання житла для Данюк Христини Любомирівни.
По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.
Із протоколом засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів можна ознайомитись ТУТ