Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

Сьогодні, 8 травня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району. В його роботі, окрім членів постійної комісії, взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук, заступник голови районної ради Олег Вовкун, працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати розглянули ряд питань, які стосувались даної профільної комісії та потребували її погодження, з послідуючим винесенням даних питань на розгляд чергової сесії районної ради, а саме було погоджено: програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік; встановлення на 2020 рік розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюється із залученням коштів районного бюджету; доповнення до переліку заходів комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Рогатинському районі на період 2016-2020 років; внесення змін в додаток 3 рішення 15 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання від 01 березня 2018 року № 347-15/2018 «Про першочергові заходи щодо забезпечення роботи комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області».

Крім того, було погоджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району, що підлягають приватизації у 2020 році, перелік нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Рогатинського району та може бути передане в оренду в 2020 році, розглянуто висновок з експертної грошової оцінки вартості будівлі  стоматологічного відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня».

В ході роботи комісії депутати розглянули питання звільнення керівника комунального підприємства «Розвиток Явче» за власним бажанням та призначення нового керівника комунального підприємства на черговій сесії районної ради. Також, комісією було погоджено та винесено на розгляд сесії районної ради перелік заходів, обсягів та джерел фінансування районної програми здійснення Рогатинською районною радою фінансової підтримки комунального підприємства «Розвиток Явче» в новій редакції.

Крім того, депутати розглянули листи, що надійшли у виконавчий апарат районної ради і потребували розгляду комісії та опрацювали питання, що виносяться на пленарне засідання 32 сесії районної ради.