Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права

Відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права

У серпні Рогатинщину очікує відзначення трьох вагомих дат – Дня незалежності, Дня Державного Прапора України та 600-річчя надання місту Магдебурзького права. Аби вшанування цих подій відбулось на високому рівні, підготовку до них розпочато заздалегідь.
Зокрема, днями в Рогатиській міській раді, за участі Володимира Шторина, відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права.
Святкування проходитиме 22-23 серпня і передбачає проведення фестивалів «Пісні Опілля», «Смачний Спас», колоритних ярмарків та інших яскравих подій. Підтримку в організації культурних заходів пообіцяв надати начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.
Однак чи відбудуться всі заплановані урочистості, присвячені ювілею самоврядування Рогатина, залежить від того чи зремонтують центральну дорогу міста. Бо справедливо наголошував голова районної ради, що запрошувати поважних гостей з області та художні колективи з сусідніх районів, аби демонструвати наші ями, немає жодного сенсу.
Зважаючи не це, очільники району та міста вирішили особисто звернутись до голови ОДА з проханням пришвидшити ремонт дороги через Рогатин. В іншому випадку святкування 600-річчя магдебурзького права перенесуть на іншу дату.