У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права

Відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права

У серпні Рогатинщину очікує відзначення трьох вагомих дат – Дня незалежності, Дня Державного Прапора України та 600-річчя надання місту Магдебурзького права. Аби вшанування цих подій відбулось на високому рівні, підготовку до них розпочато заздалегідь.
Зокрема, днями в Рогатиській міській раді, за участі Володимира Шторина, відбулось засідання робочої групи щодо відзначення 600-річчя надання місту Рогатину Магдебурзького права.
Святкування проходитиме 22-23 серпня і передбачає проведення фестивалів «Пісні Опілля», «Смачний Спас», колоритних ярмарків та інших яскравих подій. Підтримку в організації культурних заходів пообіцяв надати начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.
Однак чи відбудуться всі заплановані урочистості, присвячені ювілею самоврядування Рогатина, залежить від того чи зремонтують центральну дорогу міста. Бо справедливо наголошував голова районної ради, що запрошувати поважних гостей з області та художні колективи з сусідніх районів, аби демонструвати наші ями, немає жодного сенсу.
Зважаючи не це, очільники району та міста вирішили особисто звернутись до голови ОДА з проханням пришвидшити ремонт дороги через Рогатин. В іншому випадку святкування 600-річчя магдебурзького права перенесуть на іншу дату.