На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат

Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат

Сьгодні, 17 липня 2015 року, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат в районі. На засіданні, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Степана Демчишина, розглядалося питання про стан  заборгованості із єдиного соціального внеску на підприємствах ТОВ виробничо-комерційна фірма «Скло-Пак», ТОВ Завод мінеральних  вод «Роксолана» , ПП «Надра», ПП «Будівельник», СФГ  «Багрія», СГ ОК  «Агро-Пуків». Про ситуацію із  підприємствами-боржниками з єдиного соціального внеску доповів в.о начальника ДПІ у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області Олег Адамович, який наголосив на відповідальності з боку підприємців перед державою та громадськістю. На засіданні комісії заслухано представників підприємств ТОВ виробничо-комерційна фірма «Скло-Пак» та ТОВ Завод мінеральних  вод «Роксолана» щодо роботи, яка проводиться ними з погашення заборгованості з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  Також було розглянуто причини, що призводять до виникнення заборгованості та заходи, які вживаються підприємствами щодо погашення та недопущення виникнення нових боргів.
За підсумками роботи комісії прийняті рішення спрямовані на удосконалення роботи з погашення єдиного соціального внеску та інших соціальних виплат.