На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося офіційне представлення голови Рогатинської РДА

Відбулося офіційне представлення голови Рогатинської РДА

2 квітня 2015 року  в залі засідань адмінбудинку, відбулося офіційне представлення  голови Рогатинської райдержадміністрації Надії Цимбалістої за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба, керівника апарату облдержадміністрації Руслана Панасюка, голови районної ради Володимира Штогрина, попереднього голови Рогатинської райдержадміністрації Володимира Паньківського, представників духовенства, депутатського корпусу районної ради, керівників підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад, ЗМІ, громадськості.
Розпочалося представлення молитвою. Декан УГКЦ о.Дмитро Бігун спільно з присутніми помолилися за мир та спокій в Україні.
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб офіційно представив нового голову Рогатинської районної державної адміністрації Надію Цимбалісту, зачитавши розпорядження Президента України № 344/2015-рп «Про призначення Н. Цимбалістої головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області».
Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука Сергій Басараб привітав керівника та побажав їй натхнення та успіхів на новій посаді та висловив сподівання, що це призначення дозволить сформувати в районі дієву команду однодумців, яка спільною працею досягне належних результатів у розвитку Рогатинського краю.
Привітали нового керівника виконавчої влади району керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, голова районної ради Володимир Штогрин, передній голова Рогатинської райдержадміністрації Володимир Паньківський, відзначили що наша держава переживає зараз важкі часи, тому сьогодні, як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому.
У своєму виступі Надія Цимбаліста подякувала всім жителям району, наголосила, що несе велику відповідальність за роботу та те, що буде відбуватись в районі, та пообіцяла докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#