У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося офіційне представлення голови Рогатинської РДА

Відбулося офіційне представлення голови Рогатинської РДА

2 квітня 2015 року  в залі засідань адмінбудинку, відбулося офіційне представлення  голови Рогатинської райдержадміністрації Надії Цимбалістої за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба, керівника апарату облдержадміністрації Руслана Панасюка, голови районної ради Володимира Штогрина, попереднього голови Рогатинської райдержадміністрації Володимира Паньківського, представників духовенства, депутатського корпусу районної ради, керівників підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад, ЗМІ, громадськості.
Розпочалося представлення молитвою. Декан УГКЦ о.Дмитро Бігун спільно з присутніми помолилися за мир та спокій в Україні.
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб офіційно представив нового голову Рогатинської районної державної адміністрації Надію Цимбалісту, зачитавши розпорядження Президента України № 344/2015-рп «Про призначення Н. Цимбалістої головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області».
Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука Сергій Басараб привітав керівника та побажав їй натхнення та успіхів на новій посаді та висловив сподівання, що це призначення дозволить сформувати в районі дієву команду однодумців, яка спільною працею досягне належних результатів у розвитку Рогатинського краю.
Привітали нового керівника виконавчої влади району керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, голова районної ради Володимир Штогрин, передній голова Рогатинської райдержадміністрації Володимир Паньківський, відзначили що наша держава переживає зараз важкі часи, тому сьогодні, як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому.
У своєму виступі Надія Цимбаліста подякувала всім жителям району, наголосила, що несе велику відповідальність за роботу та те, що буде відбуватись в районі, та пообіцяла докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#