Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

29 листопада в залі засідань адмінбудинку відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства Дипломами Міністерства сільського господарства, Подяками голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради, грамотами начальника відділу сільського господарства районної державної адміністрації та ради профспілок району були нагороджені аграрії району.
Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2016 року доповідали начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Володимир Штогрин та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Галина Томашівська.
По питанню «Про хід виконання Програми зайнятості населення Рогатинського району на 2013-2017 роки за 10 місяців 2016 року» інформував директор районного центру зайнятості Петро Числяк.
Після завершення розгляду даних питань постійна комісія продовжила свою роботу в кабінеті заступника голови районної ради Олега Вовкуна.
Присутні заслухали звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Марії Готри, а в подальшому – погодили та винесли на затвердження чергової сесії районної ради штатний розпис   даного комунального підприємства.
Депутатами також було розглянуто лист голови церковного комітету с. Беньківці щодо повернення церковної резиденції (проборства) у власність церковної громади. Члени комісії вирішили рекомендувати центральній районній лікарні виготовити правоустановчі документи на майновий комплекс Беньківської сільської амбулаторії, а церковному комітету – надати підтверджуючі архівні документи щодо приналежності даної споруди церковній громаді. Після вирішення даних питань приміщення буде повернуто церковній громаді села Беньківці.
В ході засідання присутні також розглянули проект плану роботи Рогатинської районної ради на 2017 рік та проекти рішень по питаннях, що виносяться на розгляд 6 сесії районної ради.