У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

29 листопада в залі засідань адмінбудинку відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства Дипломами Міністерства сільського господарства, Подяками голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради, грамотами начальника відділу сільського господарства районної державної адміністрації та ради профспілок району були нагороджені аграрії району.
Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2016 року доповідали начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Володимир Штогрин та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Галина Томашівська.
По питанню «Про хід виконання Програми зайнятості населення Рогатинського району на 2013-2017 роки за 10 місяців 2016 року» інформував директор районного центру зайнятості Петро Числяк.
Після завершення розгляду даних питань постійна комісія продовжила свою роботу в кабінеті заступника голови районної ради Олега Вовкуна.
Присутні заслухали звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Марії Готри, а в подальшому – погодили та винесли на затвердження чергової сесії районної ради штатний розпис   даного комунального підприємства.
Депутатами також було розглянуто лист голови церковного комітету с. Беньківці щодо повернення церковної резиденції (проборства) у власність церковної громади. Члени комісії вирішили рекомендувати центральній районній лікарні виготовити правоустановчі документи на майновий комплекс Беньківської сільської амбулаторії, а церковному комітету – надати підтверджуючі архівні документи щодо приналежності даної споруди церковній громаді. Після вирішення даних питань приміщення буде повернуто церковній громаді села Беньківці.
В ході засідання присутні також розглянули проект плану роботи Рогатинської районної ради на 2017 рік та проекти рішень по питаннях, що виносяться на розгляд 6 сесії районної ради.