На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради

Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради

28 липня 2015 року відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
У засіданні взяли участь заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій Басараб, керівництво районної ради та райдержадміністрації, керівники установ, організацій, комунальних підприємств, начальники управлінь і відділів, голови селищної та сільських рад району, журналісти місцевих ЗМІ.
На спільному засіданні колегії та постійної комісії районної ради було розглянуто ряд питань, а саме:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району за перше півріччя 2015 року.
2. Про стан призначення житлової субсидії.
3. Про підготовку житлово-комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.
Після спільного засідання, члени постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району продовжили свою роботу та прийняли відповідні рішення, по питаннях, які стосуються компетенції даної профільної комісії.
Під час засідання було рекомендовано надати дозвіл Рогатинській центральній районній лікарні списати з балансу автомобіль, а також на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
В ході обговорення присутні вирішили надати дозвіл на виділення приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке розміщене за адресою місто Рогатин, вул. Шашкевича, 19 для створення військового комісаріату та призовної комісії.