У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради

Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради

28 липня 2015 року відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
У засіданні взяли участь заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій Басараб, керівництво районної ради та райдержадміністрації, керівники установ, організацій, комунальних підприємств, начальники управлінь і відділів, голови селищної та сільських рад району, журналісти місцевих ЗМІ.
На спільному засіданні колегії та постійної комісії районної ради було розглянуто ряд питань, а саме:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району за перше півріччя 2015 року.
2. Про стан призначення житлової субсидії.
3. Про підготовку житлово-комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.
Після спільного засідання, члени постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району продовжили свою роботу та прийняли відповідні рішення, по питаннях, які стосуються компетенції даної профільної комісії.
Під час засідання було рекомендовано надати дозвіл Рогатинській центральній районній лікарні списати з балансу автомобіль, а також на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
В ході обговорення присутні вирішили надати дозвіл на виділення приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке розміщене за адресою місто Рогатин, вул. Шашкевича, 19 для створення військового комісаріату та призовної комісії.