Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

03.05.2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. В роботі комісій взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Богдана Могила, головний лікар КНМП «Рогатинська ЦРЛ» Тарас Бандура, працівники виконавчого апарату районної ради.

Розпочало свою роботу засідання з розгляду звернень від товариства з обмеженою відповідальністю «ДІАМЕБ», в яких йшла мова про неможливість подальшого використання приміщення, що орендується ТзОВ «ДІАМЕБ» у КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня», у зв’язку з переплануванням адміністративного корпусу  Рогатинської центральної районної лікарні та про подальше звернення до суду через перешкоджання нормальному функціонуванню лабораторії, мотивуючи незаконністю видачі розпорядження районною державною адміністрацією «Про перепланування адміністративного корпусу Рогатинської центральної районної лікарні», оскільки районна рада, а не районна державна адміністрація здійснює управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

В ході детального обговорення у депутатів не виникло заперечень стосовно виданого розпорядження.  Якщо поглянути через призму правил, які регулюють відносини, пов’язані з управлінням даного комунального підприємства та відображені в його статуті, то до прав органу управління підприємства, яким і є районна державна адміністрація, належить здійснення контролю за ефективним використанням та збереженням майна і коштів підприємства. А головному лікарю КНМП «Рогатинська ЦРЛ» комісією було рекомендовано заключати та розривати договора оренди виключно в межах діючого законодавства України.

До слова, у приміщенні, про яке велось обговорення, після ремонту планується розмістити адміністрацію центральної районної лікарні: керівництво, відділ кадрової служби, бухгалтерію, що забезпечить практичне розташування відповідних кабінетів в одному адміністративному крилі для зручності відвідувачів лікарні.

В ході роботи комісіями було розглянуто питання внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Депутати погодили передачу субвенції Воскресинцівському бюджету, з метою виплати заробітної плати працівникам Воскресинцівської сільської ради, крім того, погодили виділення коштів пожежній частині на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, Рогатинській центральній районній лікарні на закупівлю вікон та співфінансування рентгенапарату та ін.

Після розгляду питань порядку денного присутніми також піднімались питання ремонту доріг, заходів з контролю за застосуванням гербіцидів і пестицидів при обробці сільськогосподарських угідь, непридатної води в Липівському НВК та ін.