Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

24 липня 2018 року, в залі засідань адмінбудинку під головуванням Романа Гринишина відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
На засіданні депутати розглянули проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 18 сесії районної ради.
Першим питанням в порядку денному сесії є питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», на  детальному обговоренні якого зупинились депутати районної ради.
Також на сесії депутатами планується затвердити програму зайнятості населення Рогатинського району на період до 2020 року, штатний розпис та графік роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», статут комунального некомерційного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції.
Крім того, на пленарному засіданні депутати мають розглянути ряд майнових питань, що стосуються надання дозволу Рогатинській центральній районній лікарні та комунальному некомерційному підприємству «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району,  надання в оперативне управління частини нежитлового приміщення комунальному підприємству «Рогатинська центральна районна аптека №47», передачу автомобіля з Рогатинської ЦРЛ Данильченській сільській лікарській амбулаторії.
До розгляду депутатів були представлені проекти рішень «Про підтримку звернення Коломийської районної ради щодо недопущення підняття ціни на газ» та «Про звернення Рогатинської районної ради про підтримку Президента України щодо надання томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні».
Також розглянуто два земельні питання щодо надання земельної ділянки у постійне користування Рогатинській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Потоківський цегельний завод».
В ході роботи спільного засідання депутати погодили тринадцять питань порядку денного 18 сесії районної ради, а також узгодили регламент її роботи.