Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося віче-пам’яті жертв політичних репресій та з нагоди Дня героя

Відбулося віче-пам’яті жертв політичних репресій та з нагоди Дня героя

23 травня  в м. Рогатині біля пам’ятника Борцям за волю України відбулося пам’ятне віче, присвячене Дню пам’яті  жертв політичних репресій та Дню героїв, в якому взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, депутат Верховної ради Ірина Фаріон, члени районного товариства політв’язнів та репресованих, які проживають в населених пунктах району, члени районного братства ОУН-УПА, представники установ, організацій, навчальних закладів міста, молодь, ЗМІ.
Головою райдержадміністрації та міської ради, депутатом Іриною Фаріон, членами районного товариства політв’язнів та репресованих , районного братства ОУН-УПА, молоддю району покладено квіти до пам’ятника «Борцям за волю України». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за незалежність нашої держави. Відправлено панахиду пам’яті.
Перед учасниками віче виступили голова райдержадміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак та депутат Верховної Ради Ірина Фаріон.
Особливо зворушили присутніх патріотичні пісні «Спіть,хлопці,спіть…», «Гей, плине кача»у виконанні народного аматорського хору стрілецької та повстанської пісні «Сурма».
Завершилося пам’ятне віче виконанням Державного Гімну України.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/

IMAG2494IMAG2456