У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося віче-пам’яті жертв політичних репресій та з нагоди Дня героя

Відбулося віче-пам’яті жертв політичних репресій та з нагоди Дня героя

23 травня  в м. Рогатині біля пам’ятника Борцям за волю України відбулося пам’ятне віче, присвячене Дню пам’яті  жертв політичних репресій та Дню героїв, в якому взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, депутат Верховної ради Ірина Фаріон, члени районного товариства політв’язнів та репресованих, які проживають в населених пунктах району, члени районного братства ОУН-УПА, представники установ, організацій, навчальних закладів міста, молодь, ЗМІ.
Головою райдержадміністрації та міської ради, депутатом Іриною Фаріон, членами районного товариства політв’язнів та репресованих , районного братства ОУН-УПА, молоддю району покладено квіти до пам’ятника «Борцям за волю України». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за незалежність нашої держави. Відправлено панахиду пам’яті.
Перед учасниками віче виступили голова райдержадміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак та депутат Верховної Ради Ірина Фаріон.
Особливо зворушили присутніх патріотичні пісні «Спіть,хлопці,спіть…», «Гей, плине кача»у виконанні народного аматорського хору стрілецької та повстанської пісні «Сурма».
Завершилося пам’ятне віче виконанням Державного Гімну України.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/

IMAG2494IMAG2456