Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 30 червня 2015 року, в залі засідань адмінбудинку, під керівництвом першого заступника голови РДА Степана Демчишина, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В її роботі взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак, заступник голови РДА Микола Басараб, начальник фінансового управління РДА Марія Ощипок, начальник ДПІ у Рогатинському районі ГУ ДФС в Івано-Франківській області Олег Адамович, керівник апарату РДА Олег Стружанський, голова Асоціації сільських, селищних голів району Іван Білоус, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ, голови місцевих рад району, директори загальноосвітніх шкіл, працівники ЦРЛ та ФАПів.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Трач звітував по питанню закінчення 2014-2015 навчального року та підготовку до нового 2015-2016 навчального року відповідно до Закону України «Про освіту» від 23.05.1991року № 1060-XII, Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 року № 651-XIV. Про стан надання медичної допомоги дитячому населенню відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 року № 2402-ІІI доповідав головний лікар Рогатинської ЦРЛ Іван Маслянко.
По всіх питаннях порядку денного голова районної ради дав певні доручення керівникам відповідних служб.