Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В співпраці органів місцевого самоврядування можливе вирішення багатьох питань

В співпраці органів місцевого самоврядування можливе вирішення багатьох питань

22 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, за участю голови районної ради Романа Гринишина, першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Мороховської, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Богдани Могили, працівників виконавчого апарату районної ради, провідною думкою на якому звучала співпраця органів місцевого самоврядування.

На засіданні депутати розглянули подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та опрацювали листи, які надійшли на розгляд профільної комісії.

В результі обговорень листів, комісією була підтверджена сума збільшення мотиваційних одноразових грошових виплат для громадян, які залучаються на військову службу за контрактом в ІІ півріччі 2019 року, яка складає 10000 грн. Крім того, за пропозицією голови районної ради, було погоджено виділення з фонду голови районної ради коштів в сумі 10000 грн. для участі учасників народного хореографічного колективу «Опільчанка» у VII Міжнародному хореографічному фестивалі-конкурсі  «BUKOVINA FEST».

Також комісія рекоменувала звернутися до міської та сільських рад про виділення субвенції на ремонт приміщення в КНМП “Рогатинська центральна районна лікарня”, з метою розміщення нового цифрового рентген апарату, гарантуючи повернення коштів органам місцевого самоврядування при перевиконанні районного бюджету.

Дано рекомендації районній державній адміністрації внести зміни до ряду районних програм та винести їх на затвердження чергової сесії районної ради.