В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ

Згідно з напрацьованим порядком денним 28 сесії районної ради, до розгляду на пленарному засіданні пропонуються питання, які стосуються галузей освіти і культури району. З метою попереднього детальнішого розгляду даних питань на профільній комісії, 12 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації.
Окрім членів комісії в його роботі взяли участь: голова районної ради Роман Гринишин, голова районної державної адміністрації Володимир Труш, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, працівники виконавчого апарату районної ради та відділу освіти, молоді та спорту райдержадмінастрації.
В ході засідання було заслухано начальника відділу культури райдержадміністрації про проєкт  базової мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2020 рік та проєкт програми «Культура Опілля» на 2020 рік. Крім того, було погоджено штатний розпис комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області на 2020 рік, погоджено перейменування Черченської загальноосвітньої школи I-IІI ступеня на ліцей та присвоєння даному закладу освіти імені братів Лепких, з послідуючим затвердженням статуту Черченського ліцею імені братів Лепких на сесії районної ради.
Також депутати на засіданні в черговий раз повернулись до питання узгодження кандидатури на посаду керівника Верхньолипицького ліцею. Через неодноразові звернення представників громади з проханням повторного розгляду даного питання на сесії районної ради, головою районної ради Романом Гринишиним було запропоновано членам комісії погодитись з внесенням цього питання на розгляд 28 сесії районної ради.
Широкого розгляду присутніми набуло питання «Про реформування закладів загальної середньої освіти району». Голова районної ради зачитав проєкт рішення по даному питанні, який був спільно напрацьований з головою районної державної адміністрації. У зв’язку з великою заборгованістю по заробітній платі працівникам освіти Рогатинського району (що складає 80 % від всієї заборгованості по Івано-Франківській обл.), освітня реформа, яку з року в рік відкладали органи місцевого самоврядування, в районі вже назріла. Проєкт рішення передбачає районній державній адміністрації утворити робочу  групу  з розробки  оптимальної  мережі закладів загальної середньої освіти у Рогатинському районі, яка має провести  основні  заходи   із оптимізації мережі   та реорганізації закладів загальної середньої освіти. Також один із пунктів проєкту рішення стосується безпечного підвезення учнів, в якому йдеться про те, щоб ввійти з пропозицією до Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області та державного підприємства «Дороги Прикарпаття» щодо ремонту доріг державного та обласного значення на території Рогатинського району. Після обговорень всіх «за» і «проти» реформування закладів загальної середньої освіти в районі, члени комісії погодились з запропонованим проєктом рішення.