Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ

Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ

Відповідно до плану роботи районної ради на 2019 рік, на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 21 березня 2019 року, буде заслухано звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Марії Женчук про діяльність установи.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області  створена рішенням сесії Рогатинської районної ради від 01.03.2018 № 346-15/2018, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Враховуючи необхідність належної підготовки даного питання на чергову сесію районної ради, 13 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Трач, директор (редактор) ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» Ольга Конопада, працівники виконавчого апарату районної ради.

В ході засідання депутати заслухали  звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Марії Женчук про діяльність установи, який супроводжувався мультимедійною презентацією. Всі присутні мали можливість ознайомитись з облаштованими та оснащеними мультимедійним та комп’ютерним обладнанням  кабінетами центру, а саме: кабінетом командних засідань фахівців інклюзивно-ресурсного центру, кабінетом дефектолога та логопеда, кабінетом практичного психолога та реабілітолога та кабінетом директора. З серпня 2018 року в інклюзивно-ресурсному центрі працюють вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог, практичний психолог, які теж були присутні на засіданні постійної комісії. Основним завданням команди фахівців ІРЦ – є проведення комплексної оцінки, з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту. Відповідно до заяв та необхідного пакету документів від батьків, зареєстровано 51 дитину. Всі діти пройшли комплексну оцінку  розвитку дитини.

Окрім звіту директора центру депутати на комісії розглянули також питання перейменування філій Рогатинського ліцею №1, Верхньолипицького та Княгиницького ліцеїв, а також затвердження положень цих філій та опрацювали проекти рішень по інших питаннях, що виносяться на розгляд 24 сесії районної ради.