Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Сьогодні, 11 вересня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, участь в якому взяли заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу у Рогатинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківської області Олег Вдовичин, начальник Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», депутат районної ради Богдан Денега, спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології районної державної  адміністрації Леся Хомин, генеральний директор ТзОВ «Росан-Агро» Сергій Мамчич, депутати районної ради – члени постійної комісії.
На засіданні 18 сесії районної ради депутатами було висловлено невдоволення щодо їдкого запаху, який поширюється з «Росан-Агро» на територію міста Рогатина, особливо в вечірній час, що викликає справедливі нарікання громадян.  Відповідно до розпорядження голови районної ради «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання», питання «Про роботу ТзОВ «Росан-Агро» щодо вжиття природоохоронних заходів на свиновідгодівельному комплексі в с. Підгороддя» було включено до порядку денного 19 сесії районної ради. Отож, першим питанням порядку денного засідання комісії депутати заслухали інформацію генерального директора ТзОВ «Росан-Агро» щодо вжиття природоохоронних заходів на свиновідгодівельному комплексі в с. Підгороддя.
В ході обговорення даного питання, члени комісії рекомендували керівництву ТзОВ «Росан-Агро» організувати, не рідше одного разу на квартал, проведення відомчого лабораторного контролю викидів в атмосферне повітря на межах санітарно-захисних зон. Також, депутати рекомендували Рогатинській районній державній адміністрації, Рогатинському районному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, спільно з Рогатинською міськміжрайонною філією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», проводити постійний моніторинг діяльності свиновідгодівельного комплексу в с. Підгороддя, з метою запобігання порушень законодавства про охорону довкілля та санітарних правил. Крім того, депутати виявили бажання ознайомитись з проектом на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що здійснює дане підприємство.
Також, на засіданні комісії депутати розглянули дві технічні документації по розрахунку нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані в урочищі «Морське око», на території Явченської сільської ради та рекомендували винести їх на затвердження чергової сесії районної ради.
В ході роботи комісії депутати також опрацювали проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 19 сесії районної ради.