Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Сьогодні, 11 вересня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, участь в якому взяли заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу у Рогатинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківської області Олег Вдовичин, начальник Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», депутат районної ради Богдан Денега, спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології районної державної  адміністрації Леся Хомин, генеральний директор ТзОВ «Росан-Агро» Сергій Мамчич, депутати районної ради – члени постійної комісії.
На засіданні 18 сесії районної ради депутатами було висловлено невдоволення щодо їдкого запаху, який поширюється з «Росан-Агро» на територію міста Рогатина, особливо в вечірній час, що викликає справедливі нарікання громадян.  Відповідно до розпорядження голови районної ради «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання», питання «Про роботу ТзОВ «Росан-Агро» щодо вжиття природоохоронних заходів на свиновідгодівельному комплексі в с. Підгороддя» було включено до порядку денного 19 сесії районної ради. Отож, першим питанням порядку денного засідання комісії депутати заслухали інформацію генерального директора ТзОВ «Росан-Агро» щодо вжиття природоохоронних заходів на свиновідгодівельному комплексі в с. Підгороддя.
В ході обговорення даного питання, члени комісії рекомендували керівництву ТзОВ «Росан-Агро» організувати, не рідше одного разу на квартал, проведення відомчого лабораторного контролю викидів в атмосферне повітря на межах санітарно-захисних зон. Також, депутати рекомендували Рогатинській районній державній адміністрації, Рогатинському районному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, спільно з Рогатинською міськміжрайонною філією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», проводити постійний моніторинг діяльності свиновідгодівельного комплексу в с. Підгороддя, з метою запобігання порушень законодавства про охорону довкілля та санітарних правил. Крім того, депутати виявили бажання ознайомитись з проектом на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що здійснює дане підприємство.
Також, на засіданні комісії депутати розглянули дві технічні документації по розрахунку нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані в урочищі «Морське око», на території Явченської сільської ради та рекомендували винести їх на затвердження чергової сесії районної ради.
В ході роботи комісії депутати також опрацювали проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 19 сесії районної ради.