У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

Сьогодні, 11 грудня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування, що започаткувало цикл підготовки матеріалів на чергову сесію районної ради.
Увага членів комісії була зосереджена на питаннях екології, адже вкотре, на чергову сесію районної ради пропонується до розгляду питання: «Про роботу ТзОВ «РОСАН-АГРО» щодо вжиття природоохоронних заходів на свиновідгодівельних комплексах у населених пунктах Підгороддя та Дички Рогатинського району Івано-Франківської області». В ході комісії було відмічено про покращення роботи ТзОВ «Росан-Агро», особливо після призначення нового керівника підприємством Ю.Б. Дармохвала.
Членами комісії було рекомендовано ТзОВ «РОСАН-АГРО» організувати, не менше одного разу на квартал, проведення відомчого лабораторного контролю викидів в атмосферне повітря на межах санітарно-захисних зон. Також, з метою запобігання порушень законодавства про охорону довкілля та санітарних правил, Рогатинській районній державній адміністрації, Рогатинському районному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківськй області, спільно з Рогатинською міськміжрайонною філією ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України”, проводити постійний моніторинг діяльності свиновідгодівельних комплексів у населених пунктах Підгороддя та Дички.
Наступне, не менш важливе питання екології, яке розглянули депутати, стосувалось ходу виконання депутатського запиту О.І.Вовкуна щодо викидів в атмосферу відходів виробництва ТОВ «Спецагропроект», за який депутати проголосували на минулій сесії районної ради. Відповідно до інформації, яка надійшла у виконавчий апарат районної ради, не виявлено порушень ТОВ «Спецагропроект», однак запит комісія не зняла з контролю, враховуючи те, що зернові оболонки, які літають в повітрі,  Рогатинська  міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» не може виявити апаратом, який є на обліку. Дані заміри слід проводити іншою службою,  а тому до розгляду даного питання депутати повернуться у 2019 році.
З метою запобігання порушень законодавства про охорону довкілля та санітарних правил комісією було рекомендовано Рогатинській районній державній адміністрації розробити екологічну програму в Рогатинському районі та подати її на затвердження сесії районної ради.
Крім того, депутати погодили надання дозволу громадській організації «Воїни антитерористичної операції Рогатинщини» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і гаражного будівництва за адресою: м. Рогатин, вул. Шашкевича, 19. Також розглянули проекти рішень по питаннях, що виносяться на розгляд двадцять другої сесії районної ради, яка відбудеться  20 грудня 2018 року.