Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до 2 сесії районної ради VII скликання днями відбулись ряд засідань постійних комісій районної ради.
17 грудня 2015 року свою роботу у VII скликанні розпочала постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової  інформації. В ході засідання заступником голови даної профільної комісії було обрано Світлану Багрій, а секретарем – Степана Пушкара. Після розгляду організаційних питань, члени комісії погодили та винесли на затвердження чергової сесії районної ради базову мережу закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2016 рік, план роботи районної ради на 2016 рік та штатний розпис редакції газети «Голос Опілля» на 2016 рік, а також розглянули проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 2 сесії районної ради.
В цей же день відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій і робочої групи з розгляду та формування районного бюджету на 2016 рік. Члени комісії та робочої групи розпочали розгляд питання про районний бюджет на 2016 рік. Депутати також розглянули та погодили пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік та розглянули ряд заяв, які поступили у виконавчий апарат районної ради від учасників АТО або членів їх сімей про надання матеріальних допомог. З протоколом засідання можна ознайомитись ТУТ.
18 грудня 2015 року на своє перше засідання зібралась постійна комісія районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. За поданням голови даної профільної комісії Степан Олійник був обраний заступником голови постійної комісії, а Андрій Патрило – секретарем. Членами комісії були попередньо розглянуті проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 2 сесії районної ради. В ході обговорення присутні також рекомендували сесії районної ради затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту с. Верхня Липиця Верхньолипицької сільської ради площею 2,0207 га, наданої громадянину Луціву О.М. для укладання договору оренди.