Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

07 лютого 2019 року відбулися засідання двох постійних комісій районної ради, а саме: з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації.
В роботі комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, окрім членів постійної комісії, взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, його заступник Олег Вовкун, начальник  відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Володимир Штогрин, головний лікар КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня» Тарас Бандура, редактор ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» Ольга Конопада.
На засіданні депутати постійної комісії погодили доповнення до переліку заходів комплексної програми  забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Рогатинському районі на період 2016-2020 років, заслухали хід виконання рішень районної ради, що стосуються реформування друкованого засобу масової інформації районної газети «Голос Опілля» та редакції газети «Голос Опілля» та розглянули ряд майнових питань.
На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації депутати погодили питання щодо перейменування опорних закладів на ліцеї, а саме: опорного закладу Рогатинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови, опорного закладу Княгиницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів, опорного закладу Верхньолипицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, а також, у зв’язку з перейменуванням, затвердження статутів даних закладів освіти на черговій сесії районної ради. В розгляді питань взяли участь: голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Трач, представники даних закладів освіти.
На кожному з засідань депутатами було затверджено плани роботи постійних комісії на 2019 рік та опрацьовано інші питання, що виносяться на розгляд 23 сесії районної ради.