Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулись засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання

Відбулись засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання

В ході підготовки матеріалів на розгляд 3 сесії сьомого скликання, цього тижня відбулись засадіння ряду постійних комісії районної ради.
22 березня 2016 року – засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. Депутатами було розглянуто та обговорено подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради та потребували розгляду даної профільної комісії, а також проекти рішень по питаннях, що виносяться на розгляд 3 сесії районної ради сьомого скликання.

23 березня 2016 року
засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, на якому членами комісії було розглянуто подання районної державної адміністрації від 23.03.2016 р. № 231/01-16/06 щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Депутатами було виділено кошти з районного бюджету в сумі 241,5 тис.грн. для передачі субвенції Івано-Франкіському обласному бюджету на співфінансування проектів регіонального розвитку, а саме:
– «Капітальний ремонт системи опалення в Рогатинській СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 по вул. Шевченка, 71А в м. Рогатині Івано-Франківської обл.» в сумі 152,5 тис.грн.;
– «Капітальний ремонт інфекційного відділення центральної районної лікарні в м. Рогатині» в сумі 89,0 тис.грн.
Із протоколами засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій можна ознайомитись ТУТ.

 – засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури,  національного, духовного  відродження  та  засобів масової  інформації. Під час засідання депутатами було розглянуто питання про реформування районної газети «Голос Опілля», засновником якої є районна рада, підтримано звернення Рогатинської районної ради до Голови Верховної Ради України В.Б. Гройсмана та Президента України П.О. Порошенка щодо відновлення безкоштовного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Депутатами також було відправлено на доопрацювання статут ТзОВ «Телерадіокомпанія «Захід» та розглянуто проекти рішень по інших питаннях, які виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.
Із протоколом засідання можна ознайомитись ТУТ

 – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку, на якому, спільно із представниками Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, була обговорена інформація щодо діяльності у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району. Особлива увага членів комісії зверталась на продаж на території Рогатинського району алкогольних напоїв неповнолітнім особам. Депутати також розглянули питання про хід адміністративно-територіальної реформи в Рогатинському районі, про доповнення до довгострокової програми мобілізаційної підготовки Рогатинського району на 2011 – 2016 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії районної ради шостого скликання 28.07.2011 року № 92-7/2011, а також ряд листів, які поступили на розгляд даної профільної постійної комісії.

24 березня 2016 року – засідання постійної комісії районної ради  з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. В ході обговорення члени постійної комісії обговорили та винесли на розгляд 3 сесії районної ради питання про погодження СФГ «Тиблевич» на отримання спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки Березівської ділянки торфу на території Конюшківської сільської ради Рогатиського району Івано-Франківської області.