Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Напередодні, на центральній площі міста Рогатина відбулися районні урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України, які розпочались із виконання Державного Гімну. Учасник Операції об’єднаних сил Юрій Мельник та пластуни Марія Пилипів і Назарій Климців підняли на флагшток синьо – жовтий стяг, який зранку освятили у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх героїв, які поклали своє життя за незалежність України та тих, хто поліг боронячи цілісність та недоторканність держави у наші дні.

Відбулася церемонія покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні, пам’ятника «Борцям за волю України» та Скульптури Матері Божої.

Із словами благословення до присутніх звернулись представники духовенства різних конфесій, які закликали всіх присутніх молитися за кращу долю України, шанувати героїв, які її захищають та шукати світла і добра один в одному.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, заступник міського голови Микола Шинкар, голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич.

«Державний прапор – це більше, ніж державний символ. Коли на світових змаганнях наші спортсмени здобувають перемоги, тоді лунає гімн України і піднімається наш прапор та всі ми горді за те, що це саме наш прапор і ми є українці. Завтра, 24 серпня –  День Незалежності України. Це не просто дата в календарі, а найбільше свято державного значення. Тому, можна сьогодні з впевненістю сказати, що ми відбулися як українці і зараз не стоїть питання, чи бути Україні, а стоїть питання, якою буде Україна. Змінився Президент, Верховна Рада і всі ми очікуємо покращень, тих змін, на які довго чекали. Наша держава і незалежність – це всі ми з вами, і кожен з нас – частинка цієї держави, тому працюймо, борімося за цю незалежність. З нагоди свят щиро вітаю Вас, Ваші родини. Бажаю Вам міцного здоров’я та щастя і процвітання нашій Державі. Слава Україні!» – зазначив у своєму виступі заступник голови районної ради Олег Вовкун.

З нагоди 28 річниці Незалежності України спільними Грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих представників галузей освіти, охорони здоров’я, культури, поліції та громадських організацій.

Вже традиційно, було також відзначено Подяками голови районної ради та грошовими преміями переможців конкурсу дитячого малюнка, присвяченого Дню незалежності України, який щороку проводиться в районі.

Після урочистих нагороджень свято продовжив святковий концерт кращих художніх колективів району.

Фото: http://rohatyn.if.gov.ua