Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та XVIІ районний фестиваль Духовної пісні

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та XVIІ районний фестиваль Духовної пісні

У п’ятницю, 7 грудня, в районі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.
В святі взяли участь керівники та працівників органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, громадськість району.
З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Роман Гринишин, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районного комітету профспілки працівників державних установ Богданна Кравець, а зі словами благословення – духовні отці Дмитро Бігун та Володимир Гривнак.
З нагоди Дня місцевого самоврядування, подяками голови районної ради, а також спільними грамотами голови районної ради та райкому профспілки працівників державних установ  та грошовими преміями були нагороджені кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад був найвагомішим.
Вже традиційно, продовженням свята став фестиваль Духовної пісні, який вже сімнадцятий рік поспіль проводиться в Рогатинському районі, цьогоріч приурочений відзначенню 1030-річчя хрещення Київської Русі – України. Сповнені глибоким духовним змістом пісні, у виконанні аматорських колективів району, учнів та вихованців школи естетичного виховання учнів, дитячої школи мистецтв імені Бориса Кудрика, опорного закладу Рогатинської СЗОШ І-ІІІ ст.№1 із поглибленим вивченням іноземної мови, Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Рогатинської гімназії імені Володимира Великого, не залишили байдужими нікого з глядачів, які засвідчили це своїми бурхливими оплесками. На завершення, голова районної ради Роман Гринишин нагородив всіх учасників фестивалю Подяками голови районної ради та грошовими преміями і висловив вдячність всім, хто долучився до організації районного свята.