Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері  було проведено 27 сесію районної ради, яка відбулася в залі школи естетичного виховання учнів.
На святкове засідання завітали представники органів місцевого самоврядування району – депутати місцевих рад усіх рівнів, сільські  голови, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники та представники відділів і управлінь районної державної адміністрації,  громадськість району. 

Перед відкриттям сесії,  у виконанні  народного аматорського хорового колективу «Роксолана» районного будинку культури прозвучали твори “Молитва до Богородиці” та “З нами Бог”. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам’ять героїв, які у важкі хвилини випробувань стали на захист свободи. Представниками органів місцевого самоврядування району було покладено квіти до скульптури Матері Божої.

На початку пленарного засідання голова районної ради Роман Гринишин представив нещодавно призначеного голову Рогатинської районної державної адміністрації Володимира  Труша, побажав йому здоров’я, успіхів та плідної праці на благо Рогатинщини.

Ключовим питанням порядку денного сесії було питання: «Про звіт голови Рогатинської районної ради Романа Гринишина за період з 21 грудня 2018 року по 05 грудня 2019 року включно». Звітуючи про свою діяльність за звітний період  голова районної ради Роман Гринишин наголосив, що цей звіт є не тільки про його роботу, але він характеризує працю всього депутатського корпусу,  виконавчого апарату районної ради. Голова районної ради подякував присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, професіоналізм, сумлінну роботу на благо територіальних громад району і побажав усім миру, міцного здоров’я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України. 

З нагоди Дня місцевого самоврядування, подяками голови районної ради, а також спільними грамотами голови районної ради та райкому профспілки працівників державних установ  та грошовими преміями були нагороджені кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад був найвагомішим.

За активну працю, вагомий внесок у розвиток військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня Збройних Сил України   грамотами голови районної ради було нагороджено членів районної організації Спілки офіцерів України. 

Зі словами благословення виступили духовні отці –  декан Рогатинський української греко-католицької церкви о. Дмитро Бігун,   декан Рогатинський  православної церкви України о. Михайло Кудла. За жертовну працю і заслуги перед Церквою і Україною декан Рогатинський  православної церкви України о. Михайло Кудла вручив голові районної ради Роману Гринишину Благословенну Грамоту від архієрея Православної церкви України, митрополита Галицького Андрія.

Вже традиційно, в рамках урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування відбувся  районний фестиваль Духовної пісні, який вже вісімнадцятий рік поспіль проводиться в Рогатинському районі, цьогоріч присвячений 100 річчю Соборності України. Сповнені глибоким духовним змістом пісні, у виконанні кращих солістів та аматорських колективів району – переможців кущових оглядів,  не залишили байдужими нікого з глядачів, які засвідчили це своїми бурхливими оплесками. На завершення, голова районної ради Роман Гринишин  нагородив всіх учасників фестивалю Подяками голови районної ради та висловив вдячність всім, хто долучився до організації районного свята.