Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Вже вчетверте Рогатинщина стала інтелектуальним майданчиком для любителів шахів з різних районів Івано-Франківської та сусідніх областей.

56 учасників  з Чернівців, Львова, Калуша, Ходорова, Зборова, Бучача, Козови, Гніздичева, Монастириська,  Снятинщини, Жидачівщини, Надвірнянщини, Перемишлянщини та Рогатинщини зібрав цієї неділі, 14 квітня 2019 року, традиційний щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради, який відбувся на базі Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради.

Турнір розпочався з церемонії підняття Державного Прапора України,  право підняти який було надано наймолодшому та найстаршому учасникам шахового турніру.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова Рогатинської районної ради Роман Гринишин, який  побажав  всім любителям шахів міцного здоров’я, спортивних досягнень, вдалої гри, толерантності, поваги один до одного і перемоги найсильнішому. Перед учасниками турніру також виступили заступник голови районної ради Олег Вовкун та  директор Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради Володимир Білоус. У виконанні вихованців школи мистецтв імені Бориса Кудрика лунали пісенні композиції.

Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів по 30 (15Х15) хв., згідно правил ФІДЕ швидких шахів. Даний турнір обслуговували судді Любов Олексин, Ігор Юган та Євген Трушак.

У підсумку переможці та призери нагороджені:

– У загальному заліку (1- 6  місце):

І місце  – Святослав Попович (м. Львів);

ІІ місце – Ігор Дідух (м. Львів);

ІІІ місце – Юрій Кузик (Снятинський р-н);

І V місце  – Георгій Мінтенко  (Сторожинецький р-н);

V місце –   Ігор Недільський (м. Монастириська);

VІ місце –   Іван Гілецький (Жидачівський р-н);

– серед дівчат (у віковій категорії 2002 року народження та молодші):

І місце  – Аліна Кривень (м. Рогатин);

ІІ місце – Ілона Музика (м. Рогатин);

ІІІ місце – Анна Олексин (м. Рогатин);

– серед юнаків (у віковій категорії 2002 року народження та молодші ):

І місце – Максим Гречаний (м. Калуш);

ІІ місце – Вадим Челядин (м. Рогатин);

 ІІІ місце – Вадим Савка (м. Рогатин);

У номінаціях «за кращий результат серед шахістів Рогатинського району» перемогу здобув Євген Трушак  (м. Рогатин), а «за кращий результат серед жінок» – Любов Олексин (м. Рогатин). «За кращий результат серед ветеранів» (у віковій категорії 1959 року народження та старші) нагороджений Ігор Пиріг з смт. Гніздичів. Був також відзначений і найстарший учасник змагань з м. Ходорів, 79-річний Василь Турчин,  а наймолодшим учасником шахового турніру став Микола Крук з м. Рогатина, якому виповнилося 7 років.

Всі переможці та призери щорічного міжнародного шахового турніру «Опільська весна» нагороджені медалями, Грамотами голови районної ради та грошовими преміями, а переможець  – кубком Рогатинської районної ради. Ним став львів’янин Попович Святослав Ігорович – майстер спорту України із шахів, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Рогатинська районна рада висловлює вдячність директору Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради Володимиру Білоусу та начальнику управління освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА, депутату районної ради Василю Трачу за допомогу в організації проведення шахового турніру.