Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбувся щорічний районний фестиваль «Різдвяна Розколяда»

Відбувся щорічний районний фестиваль «Різдвяна Розколяда»

Вчора, 14 січня, в приміщенні районного будинку культури відбувся щорічний районний фестиваль «Різдвяна Розколяда». Святкове дійство відбулося за участю аматорських колективів з Рогатинщини та м. Бурштин, які виконували різноманітні колядки, щедрівки, а також презентували сценічні виступи Різдвяного вертепу. Всі присутні в залі мали змогу долучитися до святкування циклу різдвяних свят.
Для кожного українця Різдво є чимось таким близьким, рідним, дорогим, воно бере свій початок з дитинства і вже в дорослому віці стає овіяним солодкими спогадами, радісними передчуттями, щемливими згадками про особливі моменти життя…
На небі засіяла перша зірка і сповістила нас, що у світі сталося чудо, народилося немовля, дитя Боже, аби вберегти усіх людей Землі від зла і дати їм спасіння. Багато різних народів бачили цю зірку. Минуло чимало часу, а ми і сьогодні збираємося цілими родинами за святковим столом, щоб розділити цю велику радість – народження Месії. А колядники в дзвіночки дзвонять і сповіщають людей, що Різдвяне свято вже розпочалося.
На сцені свою майстерність представили: дитячий вертеп ЗОШ I-III ст. № 2, вертеп БК с. Верхня Липиця, НАФК «Молодичка» клубу с. Путятинці, НАФК БК с. Липівка, соло на саксофоні виконали Юрій Забігач та Богдан Білоус ДШМ ім. Бориса Кудрика, тріо «Мереживо» РБК, Олег Воєвода ШЕВУ, Ярина Мацуй ШЕВУ, Ірина Кривень.
У фойє районного будинку культури була представлена виставка різдвяних шопок та традиційних страв сіл Помонята, Яглуш, Дички, Підвиння, Підгороддя, Потік, Лучинці, Обельниця, Конюшки, Залужжя, Вербилівці.
Незабутні враження залишились у всіх гостей та учасників фестивалю.
Традиційна різдвяно-новорічна обрядовість не лише підносить високо-релігійне і загальнолюдське почуття, а й глибоко виявляє громадське та національне почуття єдності, любові до праці.
Нехай же всі щирі побажання здійсняться! Хай ведуть нас до цього споконвічні ідеали, виявлені в неперевершених своєю святковістю, красою, добром і любов’ю обрядах, звичаях і традиціях, народному колядуванні і щедруванні.

Джерело: http://www.rohatyn.if.ua/