Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь в семінарі «Маркетинг органічної продукції на прикладі роботи СОК «Липівський»

Голова районної ради взяв участь в семінарі «Маркетинг органічної продукції на прикладі роботи СОК «Липівський»

7 квітня 2014 року на території сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Липівський» відбувся семінар при підтримці Міжнародної благодійної організації «Добробут громад», «Агроінвест», районного центру зайнятості та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації на тему «Маркетинг органічної продукції на прикладі роботи СОК «Липівський» в якому взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Адамович С.В., голова районної ради Штогрин В.В., директор обласного центру зайнятості Горбаль Г.М., начальник управління рослинництва, садівництва, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вінтонович С.В., директор науково-дослідного тепличного господарства «Рогатинське» Сумик О.І., виконавчий директор Івано-Франківської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Довбня В.І., голова кооперативу Агроторговий дім «Івано-Франківськ насіння» Рибій М.М., директор ТзОВ «Сортове насіння» Зозульчак А.Д., голова новоствореного багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Вербилівський» Ковальська О.Д., делегація підприємців зеленого туризму Яремчанської міської ради.
На семінарі було представлено продукцію об’єднання кооперативів, фермерів та приватних підприємців Рогатинського району, а саме: СОК «Липівський, СОК «ЕКОМ», СОК «Сад», Громадська організація «Асоціація розвитку бджільництва «Опілля». Також було представлено продукцію ТзОВ «Долина-Агро» – саджанці чорниці та технологія їх вирощування в умовах Рогатинського Опілля.
Під час проведення семінару сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Липівський» (Савіцький В.С.) від проекту «Агроінвест» (Владислав Карпенко) було вручено картоплесортувальну машину, сепаратор очистки зерна «САД-4», сушарку овочів та фруктів, овочерізку та дробарку ДМО-0,5 на загальну суму 108 389 грн.
Крім цього було представлено Статут об’єднання кооперативів та приватних підприємців по виробництву сільськогосподарської натуральної продукції «Опільський край», який зареєстрований 4 квітня 2014 року.
Засновниками цього об’єднання є:
– СОК «Липівський» – Савіцький Василь Федорович;
– СОК «Сад» – Клемпоуз Михайло Ярославович;
– СОК «ЕКОМ» – Журавінський Олег Васильович;
– СОК «Агро-Пуків» – Бариляк Тарас Іванович;
– Громадська організація «Асоціація розвитку бджільництва «Опілля» –Люклян Богдан Дмитрович.

 IMAG2017 IMG_2117

IMAG2001

IMG_2109

IMG_2122

DSC05258