Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбувся семінар «Реалізація проектів розвитку місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування Рогатинського, Галицького районів та міста Бурштина

Відбувся семінар «Реалізація проектів розвитку місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування Рогатинського, Галицького районів та міста Бурштина

Сьогодні, 16 квітня 2015 року, в залі засідань адмінбудинку відбувся кущовий виїзний одноденний тематичний семінар «Реалізація проектів розвитку місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування Рогатинського, Галицького районів та міста Бурштина, який був організований Івано-Франківським  обласним центром  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно із працівниками виконавчого апарату обласної ради та викладачами-тренерами Західноукраїнського ресурсного центру (м. Львів).
Відкрили семінар голова Рогатинської районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, голова Галицької районної ради Петро Стреміцький та директор ІФОЦППК Богдан Волошинський.
Про особливості написання проектів для участі у шостому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та участь територіальних громад у четвертих обласних конкурсах: «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада» розповів заступник начальника забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк.
Левко Довган – тренер Західно-українського ресурсного центру (м. Львів) довів до відома присутніх інформацію стосовно додаткових джерел фінансування територіальних громад, принципів проектної діяльності, складових грантового проекту, інструментів планування проектної діяльності в органах місцевого самоврядування.
У ході семінару обговорювалися практичні питання, а також детальний розгляд конкретних ситуацій та прикладів. Усі бажаючі могли поставити запитання, а також обмінятися думками та досвідом з колегами. Після закінчення семінару присутні отримали сертифікати.