У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Влада району привітала молодих активістів Рогатинщини

Влада району привітала молодих активістів Рогатинщини

Сьогодні, 25 червня 2014 року, з нагоди Дня молоді в малому залі засідань адмінбудинку відбулась зустріч керівництва району з представниками молодіжних організацій.
Голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський привітав молодих активістів, подякував за ініціативи та закликав до плідної співпраці із владою району.
За активну участь у реалізації державної молодіжної політики в районі та з нагоди Дня молоді Почесною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради були нагороджені представники районних молодіжних організацій «Пласт», «Молодий рух», «Тризуб», «Лицарі Христові», «Молодий Рух» УНП, «Молода Українка». Грамотами також були відзначені голова районної ради старшокласників «Лідер» Світозар Димкар, голова студентської ради Рогатинського державного аграрного коледжу Сергій Сверида та член Комітету підтримки і захисту Майдану, член студентської ради Рогатинського державного аграрного коледжу Едуард Мигало.
Молоді люди мали змогу розповісти про діяльність організацій, які вони представляють, задати запитання, а також внести свої пропозиції щодо подальшого розвитку молодіжної політики у нашому районі.
У заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Труш, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда, головний спеціаліст РЦСССДМ Леся Яніцька, радник голови районної ради Уляна Вербяна, начальник інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Наталія Пришляк.