Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Влада району привітала молодих активістів Рогатинщини

Влада району привітала молодих активістів Рогатинщини

Сьогодні, 25 червня 2014 року, з нагоди Дня молоді в малому залі засідань адмінбудинку відбулась зустріч керівництва району з представниками молодіжних організацій.
Голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський привітав молодих активістів, подякував за ініціативи та закликав до плідної співпраці із владою району.
За активну участь у реалізації державної молодіжної політики в районі та з нагоди Дня молоді Почесною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради були нагороджені представники районних молодіжних організацій «Пласт», «Молодий рух», «Тризуб», «Лицарі Христові», «Молодий Рух» УНП, «Молода Українка». Грамотами також були відзначені голова районної ради старшокласників «Лідер» Світозар Димкар, голова студентської ради Рогатинського державного аграрного коледжу Сергій Сверида та член Комітету підтримки і захисту Майдану, член студентської ради Рогатинського державного аграрного коледжу Едуард Мигало.
Молоді люди мали змогу розповісти про діяльність організацій, які вони представляють, задати запитання, а також внести свої пропозиції щодо подальшого розвитку молодіжної політики у нашому районі.
У заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Труш, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда, головний спеціаліст РЦСССДМ Леся Яніцька, радник голови районної ради Уляна Вербяна, начальник інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Наталія Пришляк.