Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Вручили нагрудний знак «Мати-героїня» жительці району

Вручили нагрудний знак «Мати-героїня» жительці району

Сьогодні, 10 грудня, голова районної державної адміністрації Володимир Труш, заступник голови районної ради Олег Вовкун та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Ошитко урочисто вручили нагрудний знак, посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці району.
Згідно Указу Президента України від 6 травня 2019 року №190/2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку багатодітній матері із села Бабухів Гривнак Іванні Богданівні присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Іванна Богданівна, 1978 р.н. – багатодітна матір, яка народила та виховує шестеро дітей, чотирьох синів та двох дочок, які є гарними, добрими, гідними громадянами нашої Батьківщини. Мати прищеплює дітям любов до своїх батьків, односельчан, навчає вмінню цінувати духовні та моральні цінності. Жінка пишається своєю великою родиною, з гордістю розповідає про свою сім’ю.

    Очільник району щиро подякував матері – героїні за її життєвий подвиг та побажав їй міцного здоров’я, щастя, радості від дітей, достатку та довгих років життя.
     «Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави», – зазначив Володимир Труш.
     В свою чергу Іванна Гривнак висловила щирі слова подяки за визнання та привітання.
Довідково
З 2001 року почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених. Враховується особистий внесок у виховання, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua