У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Вшанували захисників, які оберігають Україну з Небес

Вшанували захисників, які оберігають Україну з Небес

У ці осінні дні, коли вшановуємо захисників України, наші серця вдячно згадують й тих Героїв Рогатинщини, котрі віддали життя за незалежну державу на фронті.
Зокрема, у лавах Небесного батальйону тепер опікуються Батьківщиною наші краяни Андрій Білоус із села Чесники та Іван Юган із міста Рогатина.
Їхні імена будуть згадані на поминальних Богослужіннях у храмах району, а сьогодні голова районної ради Роман Гринишин і секретар міської ради Галина Богун вклонились могилам загиблих воїнів АТО, помолились за спочинок для їхніх душ та поклали квіти.
До представників влади приєднались начальник КП «Благоустрій-Р» Василь Миць, а у Чесниках – голова сільської ради Олег Нагірняк.
Патріотизм, що привів полеглих Героїв на фронт, і їхній самовідданий подвиг житимуть в пам’яті опільчан як безмежний приклад любові до України і жертовності задля її майбутнього.

Джерело: http://rogatka.if.ua/