Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Вшанували захисників, які оберігають Україну з Небес

Вшанували захисників, які оберігають Україну з Небес

У ці осінні дні, коли вшановуємо захисників України, наші серця вдячно згадують й тих Героїв Рогатинщини, котрі віддали життя за незалежну державу на фронті.
Зокрема, у лавах Небесного батальйону тепер опікуються Батьківщиною наші краяни Андрій Білоус із села Чесники та Іван Юган із міста Рогатина.
Їхні імена будуть згадані на поминальних Богослужіннях у храмах району, а сьогодні голова районної ради Роман Гринишин і секретар міської ради Галина Богун вклонились могилам загиблих воїнів АТО, помолились за спочинок для їхніх душ та поклали квіти.
До представників влади приєднались начальник КП «Благоустрій-Р» Василь Миць, а у Чесниках – голова сільської ради Олег Нагірняк.
Патріотизм, що привів полеглих Героїв на фронт, і їхній самовідданий подвиг житимуть в пам’яті опільчан як безмежний приклад любові до України і жертовності задля її майбутнього.

Джерело: http://rogatka.if.ua/