У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Вшанування 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

Вшанування 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

Сьогодні, в рамках відзначення 29-ої річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, в малому залі засідань адмнібудинку відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад з членами районної організації «Спілка Чорнобиль», ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які проживають на території Рогатинського району.
Звертаючись до учасників ліквідації голова районної ради Володимир Штогрин від депутатського корпусу та від себе особисто подякув присутнім за мужність та побажав здоров’я і Божого благословення.
В ході зустрічі окремим учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС були вручені спільні грамоти голів районної ради і районної державної адміністрації та грошові допомоги, а голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак був нагороджений  медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям».
Після урочистої частини зустріч відбувалась у формі діалогу, де кожен присутній мав змогу отримати відповіді на запитання, які найбільше хвилюють ліквідаторів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В заході взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин,  голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, заступник міського голови Степан Демчишин, голова районної громадської організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації.