Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Вшанування 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

Вшанування 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

Сьогодні, в рамках відзначення 29-ої річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, в малому залі засідань адмнібудинку відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад з членами районної організації «Спілка Чорнобиль», ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які проживають на території Рогатинського району.
Звертаючись до учасників ліквідації голова районної ради Володимир Штогрин від депутатського корпусу та від себе особисто подякув присутнім за мужність та побажав здоров’я і Божого благословення.
В ході зустрічі окремим учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС були вручені спільні грамоти голів районної ради і районної державної адміністрації та грошові допомоги, а голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак був нагороджений  медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям».
Після урочистої частини зустріч відбувалась у формі діалогу, де кожен присутній мав змогу отримати відповіді на запитання, які найбільше хвилюють ліквідаторів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В заході взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин,  голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, заступник міського голови Степан Демчишин, голова районної громадської організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації.